24.Led 2022
Oligomafie

Schopná RF oligomafie (dříve komunističtí matadoři a šibalové z Ljubljanky) evidentně stále kradou a populizují o 1-2 řády lépe a více než jejich podřízení v býv. guberniích vč. ČR, SR atd… Putinům, Medvěděvům, Lavrovům a dalším blahorodím, dobrojedům a filatropům to v tom jejich ruském 3D vnímání reality (hmota, ego, moc, ambice, korýtka, hédonismus, zajistit se každý minimálně na 300 let, přes mrtvoly, za námi potopa atd…) evidentně ten luxus, hmota a moc pořád nestačí… Ukrajina bude dobrá, Kazach taky a co štrejchnout si Pobaltí, to je přece od „nepaměti“ taky součást Ruského impéria, jako ostatně i Krym a vlastně i Aljaška nebo Polabí z východní strany podle stále platných jaltských špinavých dohod.

Těm našim oligo-mafiánům a jejich justici z rudé líhně a Palerma ale taky nakonec ne, čím více otroků (PR komparsu, zaměstnanců, byrokratů, loajálních matadorů orgánů a justice), tím samozřejmě vždy lépe. Až se bude Bureš na Azurovém pobřeží po konci presidentování prezentovat kolegům se skromnými nakradenými 100 mld, budeme se my Češi znovu muset stydět, že nám sláma stále leze z bot, protože RF oligarchie dává 20M za 1 flašku vodky (posázená brilianty) a za těch skromných 100 mld tam mají letní sídla a jachty, takže díru do světa neuděláme tak ani tak – když díky naší východní struktuře státu, společnosti i všech hodnot (dnes už mezi bezprávními korupčními rozvojovkami) to nijak jinak nejde a nepůjde.

A západní strukturu státu… 5x vyšší HDP/os jako sousední Bavorsko, vymahatelnost práva, použitelná legislativa, velká bohatá podnikatelská vzdělaná střední třída plná rodinných firem a farem … no můžeme si nechat zdát leda tak ve vlhkých snech – o tom jsme ještě ani nikdo v ČR nezačali přemýšlet – mluvit – natož realizovat, možná tak pár lidí (tajně) snít…

 

 

Tomáš Surin

člen ÚR KAN

 

více o autorovi

Štítky:

SDÍLET