Tomáš Surin: Česká mutace "Homo Sovieticus" voličů ex-komunistů, pokračující tragédie v přímém přenosu - KAN

Sami(z)dat – kultura a umění

kan.cz » Samizdat » Česká mutace „Homo Sovieticus“ voličů ex-komunistů, pokračující tragédie v přímém přenosu

29.Lis 2022
Česká mutace „Homo Sovieticus“ voličů ex-komunistů, pokračující tragédie v přímém přenosu

Česká mutace „Homo Sovieticus“ voličů inklinuje k sebezničující volbě ex-komunistů jako v SR či RF … hlavně zhruba 3 nejstarší generace… konformní konjunkturální amorálně vychované generace … neskutečně velká česká armáda voličů ex-komunistů a milovníků jejich krycích jmen z komunistických tajných služeb, Zemanů (Man), Babišů (Bureš), Pavlů (Pávek) atp….

… pokračující česká národní tragédie v přímém přenosu, atavistické touhy – 1946 socializujících nárokovacích Gottwaldových mas, ani znárodněním v r.1948, ani privatizací v r. a po r.1989 do rukou cca 300 prognostiky vybraných z jejich „věrchušky“ /naší nové rudé KGB, StB, KSČ šlechty a jejích kriminálních šíbrů/  – nebyly uspokojeny a stále silně rezonují celou českou mohutně socializující, nárokovací a konformně amorálně konjunkturalisticky vychovanou populací, hlavně několika starších generací…

Teď jsou hlavní téma volby a hrůzné preference ex-komunistů StB/KGB a VR/GRU hlavních kandidátů RF/oligo-mafie pro jednu z dalších dekád pokračující normalizace, cizelace Palerma, a pro zabetonovanou východní bezprávní korupční rozvojovku s 5x nižší HDP/os než např. sousední Bavorsko… hlavně se další dekádu udržet u ekonomických, státních a justičních koryt…

KAN promýšlí či připravuje několik poměrně nestandardních iniciativ okolo práva a legislativy, které z asi pochopitelných důvodů nebude předem inzerovat. Navíc snaha RF služeb umlčet poslední malé „nekonformní“ ostrůvky práva a demokracie i v české politice – neustálá snaha infiltrovat k nám jejich lidi a zkompromitovat, devitalizovat, zničit nebo dříve pohltit do jejich větší strany, vydírat atd., jejich standardními metodami. NIKDO reálně palčivá témata okolo hlavní „žáby na prameni“ (stav legislativy, orgánů, justice…) v ČR neotevírá, snad jen z pochopitelných důvodů ryze populisticky, extrémistická SPD, nějaké jedno téma.

V reálné politice je bohužel vidět (např. z ANO i nových politických kauz ODS Brno, STAN atd…), že asi většina i těch nově vstupujících do politiky ji dnes už bere spíše jen jako OK kriminální BYZNYS (a pro vytvoření si notýsku konexí a integraci do systému mafie), s potřebou si zajistit i beztrestnost a nikoho tam dnes rozhodně už ani ve snu nenapadne do kolegů z justiční kriminální mafie – do orgánové legislativní žumpy – ani pošťourat tím jedním prstem, potažmo do vlastní existence, kariéry a perspektiv.

Logicky tedy probíhá už přes 10 let usilovná snaha nahradit pomalu už geronto-generaci prognostiků a jejich šíbrů Palerma mladou „pečlivě selektovanou“ (skrz jejich aktivistické, nadační spolky a bohulibé think-tanky) generací mladých kariéristických konformních normalizátorů a cizelérů Palerma pro další úspěšný běh jen po povrchu žumpy.

V letech 2011-2016 „uklidnil“,  českým beztrestným Palermem (s kriminální sekerou tunelování, pumpování bank, drancování většiny st. zakázek a EU dotací atd. – odhadem přes 5500 mld Kč) frustrovanou a naštvanou veřejnost,  Janečkův, Babišův, Randákův, Dlouhého  &  spol. „protikorupční“ program „My jsme děti POZITIVNÍ EVOLUCE – My nejsme děti Majdanů“,  kde „Dobrojedi“ a filantropové honili „Zlojedy“ a korupčníky (jenže kteří, jsou kteří, že jo…) a pro úplnou jistotu si Zemanův Sobotkův/Babišův „korupční stát“ 2013 založil Rekonstrukci státu (viz schéma bohulibých nadačních spolků a toků dotací do RS „na rozvoj Práva a demokracie v ČR“). Protikorupční rada státu (směrující protikorupční dotace i např. z Norských fondů) byla až do 2021 ve složení: Babiš, Benešová, Schillerová, Hamáček, Dlouhý, TI/Ondračka, F.Bold/Franc, NFPK/Škácha od Karla Janečka atd….

Není k dispozici žádný popis fotky.

S obnovením pouliční nespokojenosti v roce 2017 s pokračujícími korupčními excesy Palerma &  AB/MZ  (viz velké demonstrace Šárky Kružíkové a AUVA 2017) si právníci okolo Rekonstrukce státu 2018 vyškolili (viz Youtube video „Matrix Error“ ze školení signatářů spolku MCH v Brně právníkem Mgr.Francem o bezvadně fungujícím „Právním státu“ v ČR, kde aktivistům okolo MCH zbývá „SJEDNOCOVAT zbytečně rozhádanou občanskou společnost“) a stát si defacto „grantuje“ ten jejich monopolní a přísně apolitický happeningový aktivismus – na všechna výročí i akce případné „nespokojenosti“… Vágními kontraproduktivními hesly typu:  „Za justici“ „Za Šarocha“ „Fík pohoní jednoho zajíce“ „Naděje zlátne“ „Bude líp“ byla s ohromující PR-mediální Režií a Produkcí 2018-2019 zavedena koncem roku 2019 celá nespokojená demo – ulice tzv. „do slepé“.   Ovládli tak vtipně celou demo – aktivistickou scénu (ulici) bez reálné možnosti CZK konkurence jiným demo – aktivismem (tedy kromě dezo- platformy Vrabela a odborů neschopného Středuly).

Souhrn argumentů Pražské kavárny formou komentářů, proč je rizikové v prez. volbě volit ex-komunisty AB/PP:

https://www.facebook.com/groups/281364479063825/posts/1381196609080601/

Pro max. ZKRATKU viz komentáře = tematický výběr z článků PK:

https://www.facebook.com/groups/281364479063825/posts/1240215486512048/

Neformální společenské normy se zhroutily, po 1990 neobnovily:

Dnešním hostem Františka Laudáta: historik Michal Stehlík

 

 

 

Tomáš Surin