17.Led 2022
ODVAHA pojmenovat

ČT zatím chybí odvaha KOHOKOLIV pojmenovat reál a řešení pro ČR, ostatně na to nemá „koule“ žádný chlap ani ve vládě ani v opozici ani v médiích a není to problém jenom ČR, ale celého býv. Ostblocku kromě býv. DDR (u chlapa okamžitě konec politické či mediální či justiční kariéry = bohužel pak vždy i konec rodiny a šupem někam pod most nebo už česká klasika viz Havlík za jeho server mapovani.cz = 2020 exekuce, dražby, konec rodina, manželka, byty, chalupy, osobní věci, sebevražda dcery těsně před promocí, kardio, psycho, klouby, holobyt, pod most nebo dtto Šinágl za 1 cizí web článek o Vondráčkové = okamžitě žaloby + 5x exekuce a dražby RD + kardio atd… a pochopitelně i perverzní telefonáty KSČ prokurátora VSZ Grygárka: „Pane Šinágl, jste blázen a teď si Vás pořádně po mém „křišťálovém MUS/Janoušek zametání očištění justicí“ žalobně VYCHUTNÁM“ atd… Stručně řečeno, žádný chlap logicky nemá koule + gebír skutečný stav ČR veřejně pojmenovat a chybí nám ekonomicky (manželem nebo rodinou) perfektně zabezpečená žena právnička typu MS SR (viz. Pražská kavárna článek Mafiánský stát, kde MS SR u Hriba pod Lampou 2020 pojmenovala 93% penetraci slovenské justice mafií + způsoby čištění SR) a nebo MS RUM Laura Kovesiová EU prokurátorka (ta pojmenovala reálnou situaci Rumunska a rovnou pozavírala 1000 soudců a dalších nejhorších kriminálních mafiánů vč. premiéra – než ji mafie smetla – ale Rumunsko se díky ní na žebříčku korupce dostalo před ČR – ačkoliv typický mafiánský Balkán… ).

Takže pro mediální ocenění v ČR – Hlavně je třeba se zásadně vyvarovat čehokoliv v rozporu s mainstream PR „mediálním názorem“ 80-90% většiny populace s tzv. skeptickým myšlením („vlastní názor“ = názor převzatý z hlavních státních médií) v ČR (tj. hlavně proboha NIKDY zbytečně neplést lidem hlavu = hlavně NIKDY žádné pojmenování reál stavu ČR ani zbytečné návrhy na řešení skutečného stavu téhle východní zaměstnanecké korupční bezprávní nárokovací oligo-mafiánské rozvojovky). Kritizovat RF a China a Covid dezinfo nebo „špatně fungující právní stát“ kdekoliv !!! JINDE !!! po světě – no proč ne – ale zásadně nikdy nestrkat prsty pod hladinu bezedné české legislativní a justiční žumpy – prostě naprosto nezbytný je ten běh jen po hladině žumpy a max. jen snaha o tu „optimalizaci, cizelaci a digitalizaci“.

A pak možná ještě druhá zásadní mediální věc zde v Povltaví – nikdy nečůrat proti 2 hlavním proudům českého aktivistickému větru = je naprosto nezbytné souznít s našimi 2 aktivistickými nadačními dotačními impérii s jejich ohromující PR režií a neomezenou CZK Produkcí – jinak taky ŠLUS (F.Bold/RS/MCH + XX spolků & think-tanků okolo K.Janečka /Dlouhého, Randáka, Hausenblase atd… prostě těch našich „dobrojedů + filantropů“ už přes 10 let honících ty naše „zlojedy a korupčníky“ – t.j. něco jako filmy Luise de Funese – ale po česku/) – jinak prostě ŠLUS se všemi nadějemi kohokoliv na ten užší výběr „správných osobností“ se „správným mediálním názorem“ do mladých mediálních + aktivistických + politických struktur té naší Pozitivní evoluce (a taky šlus s případnou nadějí na jakékoliv větší dotace, na tu ohromující režii a neomezenou produkci viz např. MCH a Letná nebo Český slavík atd… atp…).

 

 

Tomáš Surin

člen ÚR KAN

 

více o autorovi

Štítky:

SDÍLET