Všechny příspěvky

kan.cz » Aktualne » Komentáře » Proč nelze akceptovat kandidaturu gen. Petra Pavla na nejvyšší ústavní funkci

7.Bře 2022
Proč nelze akceptovat kandidaturu gen. Petra Pavla na nejvyšší ústavní funkci

Fanklub gen. PP naše vysvětlení, proč nelze akceptovat kandidaturu KSČ VKR generála na nejvyšší ústavní funkci v ČR, absolutně nerozumí – tudíž zcela pochopitelně reagují převážně mimoběžně, emotivně nebo dokonce invektivně – ale vůbec ne k meritu věci – buď podstatu věci absolutně nepochopili – nebo chápat ani nechtějí a touží jen relativizovat a bagrovat si vlastní názor a emoce – oni totiž vůbec nechápou ten propastný rozdíl řešení + výsledek: ČxxR vs. Německo (1945+ 1989 +) – a to je hodně tristní. Na druhou stranu – kolik % lidí tu podstatu věci chápe??? NIKDE SE O TOM NEMLUVÍ.

Že člověk s prokazatelně narušenými základními hodnotami (který měl opravdu velkou smůlu na komunistickou dobu a ideologii – které věřil a vychovával podle komunistické doktríny podřízené mužstvo, navíc měl smůlu i na KSČ rodinu a na vysokou pozici VkR ČSLA otce, tudíž asi smůlu i na hodnotovou výchovu a že si neprošel nějakým brutálním zdravotním rodinným úrazovým atp. resetem vnímání reality = povahy a tudíž vzory v podvědomí – povahově – stále setrvává v runu na hmotu, kariéru, moc, na hodnotách spravedlivější lidové společnosti atd…) – by prostě neměl zkoušet LÉZT do politiky, orgánů, státní správy a justice. Takový vysoce nadaný člověk by se měl při jeho nadprůměrných odborných a IQ schopnostech snadno uplatnit v odbornosti (armáda, podnikání atp.). Ať o nás tito lidé s narušenou povahou a hodnotami z jejich rodů a bývalé kariéry u KSČ StB VkR LM KGB atd.… už proboha konečně dál NEROZHODUJÍ.

Odbornost a NATO prověrky mu nikdo přece nebere a odborně ho NIKDO nedehonestuje – pár NSDAP Wehrmacht generálů zůstalo v Bundeswehru – pokud prošli prověrkami, prokázali nějaký odpor proti režimu, že se neúčastnili zvěrstev a v NSDAP byli jen kvůli kariéře.

Ale kariérní nacisté přece v Německu neaspirovali na nejvyšší politické funkce!!! V ČR, ve SR nebo v Rusku KGB/StB/KSČ atd.… aspirovali na všechny politické a státní a justiční funkce a výsledky snad známe… V DDR si to 1990+ zase ohlídali a dali jim na 40 let „stop stav“ (do orgánů, justice a státní správy) a teď nemají na dalších 100 let „vymalováno“.

Je zajímavé, že v Německu to pochopili a Německo zachránili a v ČR přesně naopak – máme na 100 let „vymalováno“ a 100.000 největších narušených KSČ KGB StB VkR šmejdů matadorů a celé jejich rody (200 Urválkovo KSČ prokurátorsko justičních rodů šmejdů nám tu obsazuje skoro celou justici – justiční byznys – dodnes) jsme si kooptovali do všech nejvyšších funkcí, privatizace, tuneláž, pumpáž, drancáž, státní správa, orgány, justice, KSČ legislativa z roku 1961 platná dodnes… jsme 50. ekonomicky – od 2017 s parametry rozvojovky, 40. ne-svoboda médií z 80% v rukou postkomunistické oligomafie a 5. kolony Kremlu, 7 míst od Běloruska nejkorupčnější v Evropě a 30 a více míst za Německem a státy s vymahatelností práva, jsme postkomunistická oligomafiánská země východního typu byrokratická zaměstnanecká nárokovací struktura státu i společnosti pečlivě udržované 5. kolonou + orgány + justicí naprosto neprodyšně. 5x nižší HDP/os než Bavorsko se západní podnikatelskou strukturou malých rodinných firem a farem a s vymahatelností práva, nízkou byrokracií a korupcí.

Skoro NIKOMU v ČR totiž „nedocvakává“, že naše východní postkomunistická oligo-mafiánská struktura státu a společnosti (navíc s 5. kolonou Kremlu od 1989 ekonomicky včele) bez reálné vymahatelnosti práva prostého občana nebo malého podnikatele proti postkomunistické a kriminální a justiční mafii – prostě nemá šanci na západní prosperitu nebo na Právní stát západního typu.

Celé dekády česká politika demokratickou a právní podstatu státu jen imitovala (Kalvoda).

Mluví se o podstatě problému ČR někde ? Vůbec nikde !!!

Tak jak by to lidi sakra měli vědět a proč dál nevolit do čela matadory KSČ StB VkR KGB-prognostiky … nikdo o podstatě problému ČR ve srovnání s Německem nemluví. Jak by si to tedy někdo mohl začít uvědomovat – lidi nemají důvod o tom přemýšlet a žijí v duchu mediální propagandy. Nikdo nikde nikdy nehledá podstatu problému – 85 % z nás ujíždí na 1. signální emoční reklamní konzumní – rychlým krokem velkými skoky po hladině 80 let nevyčištěné žumpy skrz mosty mesiášů a Potěmkinů – to většině vyhovuje – většina podstatu problému vůbec nechápe a hlavně nemá sebemenší důvod zkoumat – dokud na ně někdo osobně neskočí a nezačne jim trhat ruce a hlavu bez vymahatelnosti práva proti mafii v ČR např.… většina je naladěna na podobné 3D vnímání reality jako gen PP… Smůla. A co teprve v RF – tragédie národa.
V tom Německu jim to z Kremlu částečně „vynahradili“ 5. kolonou agentů KGB (ale to u nás ještě 10x více). To bych nesměšoval, nesouvisí to přímo.

 

 

Tomáš Surin

člen ÚR KAN

 

více o autorovi

Štítky:

SDÍLET