Bc. Marcel Miška

místopředseda KAN

člen ÚR KAN

zastupitel obce Pchery

OSVČ

    č. 2 do Zastupitelstva obce Pchery

    V roce 2011 jsme se přestěhovali do obce Pchery z města Kladna. Máme zde rodinný dům a dá-li Bůh, s manželkou zde i zestárneme. Poprvé jsem zde kandidoval už v roce 2018 a hned jsem byl zvolen starostou. Předchozí starosta zde byl na úřadě 28 let a obec byla jeden velký skanzen…. Po osmi měsících se díky jedné přeběhlici (ty nejsou jen v parlamentu) změnil poměr v zastupitelstvu z 5:4 na 4:5 v neprospěch naší kandidátky Pchery JINAK a byl jsem odvolán z funkce. Novou starostkou se stala zastupitelka, která byla již dvanáct let „ve staré dobré partě předchozího starosty“…

    V letošních volbách kandiduji záměrně z druhého místa, nemám potřebu „se nikam tlačit“, ale pokud získám dostatečnou důvěru voličů, rád pomůžu. Letos to bude o mnoho těžší, v obci jsou podány rekordní čtyři kandidátky (na devět zastupitelských mandátů).

    Není mi jedno jak obec hospodaří a co se ve vedení obce děje. Do každého hlasování a konání chci opět vnášet etiku a právo, pro nás Kaňáky, tak důležité, proto opět kandiduji.