Všechny příspěvky

kan.cz » Aktualne » Petici o protiprávnosti komunistické ideologie projedná Ústavně právní výbor senátu

11.Dub 2023
Petici o protiprávnosti komunistické ideologie projedná Ústavně právní výbor senátu

V únoru jsme s Jiřím Krausem jako členové petičního výboru KAN odevzdali do Senátu parlamentu ČR Petici o protiprávnosti komunistické ideologie, její propagace a zákazu stran a hnutí, které tuto ideologii hlásají, propagují a prosazují.

Myslíme si, že i skoro 35 let od zrušení vedoucí úlohy KSČ je dořešení této naší minulosti stále aktuální a nutné. Od listopadu 89 u nás bohužel nepanuje majoritní názor o zločinnosti toho systému, ale naopak ho stále více lidí relativizuje a bagatelizuje, z hrdinných Mašínů se klasicky bolševicky dělají vrazi, skutečné vrahy však nevidíme a jejich pohrobky adorujeme a volíme na posty nejvyšší. Rudá parta kolem Kateřiny Konečné a Josefa Skály pořádá demonstrace, s jediným účelem, prodrat se opět k moci, ke korytům (kterých se ostatně nikdy nevzdala), a společně s buržoazií jdou proti (snad) demokraticky zvolené vládě, straší chudobou (způsobenou převážně leností, nezodpovědností a kontinuální vypočítavostí) a rozsévají xenofobii a národnostní nenávist. Snaží se obrátit sympatie k Putinovskému Rusku a rozložit již tak dost rozvrácenou, rozdělenou západní civilizaci. Proto jsme již v roce 2021 napsali petici, ve které požadujeme zákaz zločinné ideologie, její propagaci, požadujeme zákaz jakýchkoli bolševických symbolů.

Ve středu 12.4.2023 o petici bude jednat Ústavně právní výbor senátu, a bude o mnohém vypovídat, zda některý senátor najde odvahu, ujme se jí  a dovede ji do paragrafového znění zákona, v němž například bude trestné popírání zločinů komunismu, a konečně ČR uzná, že to vážně nebyla růžová zahrada, ale ostnatým drátem obehnaný buzerplac, a nástupkyně zločinné KSČ nás nebude reprezentovat v Evropském parlamentu.

Nikdo nemusel vstupovat a aktivním placením členských poplatků podporovat zločinnou KSČ … buď chtěl z přesvědčení šířit dál lži a nenávist, nebo z vypočítavosti těžit výhody pro sebe i blízké rodinné příslušníky, nebo byl „donucen okolnostmi“ a slabou vůlí, nikdo už dnes nechce nikoho soudit a trestat, jde o to, otevřít oči a přestat adorovat do funkcí zločince, kolaboranty, vydíratelné a ovlivnitelné lidi bez vůle a s vnuceným názorem. To vše už jen k úctě těm, které tento režim obelhal, okradl, zmrzačil, vzal jim svobodu, duše a životy.

 

 

Jan Brhlik

člen ÚR KAN

více o autorovi

Štítky:

SDÍLET