Všechny příspěvky

kan.cz » Aktualne » KAN narušil demonstraci KSČM

4.Čvn 2023
KAN narušil demonstraci KSČM

V úterý 30.května se na Malostranském náměstí ve tři odpoledne rozezněl písklavý hlas soudružky Konečné, proruské antievropanky, která si užívá platu europoslankyně a zároveň je vůdkyní českých bolševiků z KSČM.

Demonstrace a petiční akce spoluorganizovaná proruským spolkem „NE Základnám“ se vymezovala proti podepsání obranné smlouvy mezi ČR a USA. Plejáda nejrůznějších politických a hereckých dinosaurů (Paroubek, Foldyna, Vyskočil, Kavan a mnoho dalších tzv. „užitečných idiotů“ ruské 5.kolony či v některých exemplárních případech snad i vlastizrádců, krmených kremelským falešným kaviárem …) „vyšperkovala“ tento pro rudé mloky významný den.

Obsah jejich výroků netřeba komentovat, stále stejné narativy poslané z centra pekelné ruské říše, stejné praktiky, které internacionálně řízená komunistická (a dnes už postkomunistická privatizační oligo-mafiánská) organizovaná zločinecká mafie používá už více než 105 let.

Tomáš Surin (člen ÚR KAN) doplňuje: „105 let, kdy se mafiánské bandy lupičů a raketýrů a cizích agentů – profesionálních revolucionářů, původem zejména z Uljanovsku, Baku a Pitěru, ujaly pod falešnou a genocidní utopickou marx-leninskou ideologií „diktatury proletariátu“ moci a vlády nad celým Ruským impériem a později také nad tzv. „východním blokem“, který na mnoho desítek let uvrhly za železnou oponou do rudého temna a i celosvětově komunisté povraždili více než 100 mil obětí (nesrovnatelně více než nacisté a fašisté), zničili vzdělané nezávislé národní elity a odvážné podnikatele a celou střední třídu jako své úhlavní „třídní nepřátele“ a konkurenty a odstranili skoro všechny etické, základní a tradiční hodnoty a společenské struktury.“

Naše přítomnost (Jiří Kraus a Jan Brhlík – členové ÚR KAN) na jejich akci vyvolala ve většině přítomných nebezpečné zvýšení tlaku v cévách. Takové množství nadávek nejvulgárnějšího typu jsme snad ještě nikdy neschytali. Od demonstrujících rudých mozků jsme si vyslechli to nejsprostší, co se dá člověku říct.

S úsměvem na rtech a argumenty podloženými fakty jsme se probíjeli odpoledním programem. Agresivita účastníků rostla asi i díky horkému počasí a bez pohoštění zdarma, což lůza zvyklá na Babiše a jeho gratis šmakulády těžce nesla.

Zejména v tuhle dobu je potřeba ukazovat všem členům a sympatizantům krajní levice, že je tu stále pilíř západního práva a demokracie, Klub angažovaných nestraníků (KAN – svědomí národa), který neustále bojuje za kriminalizaci komunismu a všech šiřitelů této zrůdné ideologie, srovnatelné s nacismem či fašismem.

 

 

 

Jiří Kraus

člen ÚR KAN

 

více o autorovi

Štítky:

SDÍLET