Ruská školka války

Zdá se, že českou veřejnost dnes nezajímá nebezpečí návratu komunismu, soudě dle toho, že takřka bez povšimnutí proběhlo smutné výročí tzv. Vítězného února. Bohužel stačí málo - podívat se pár kilometrů na východ, do říše zla, abychom zpozorněli.

Jak vyplývá ze zprávy tiskových agentur, Putin nenechává nic náhodě a k dobyvačným cílům školí už v rámci subjektu Юнaрмия u i nezletilou ruskou mládež – viz např.: http://zahranicni.eurozpravy.cz/evropa/183094-rusko-buduje-mladou-armadu-deti-budou-nacvicovat-utok-na-reichstag/

Poté, co podivné jednotky skutečných ruských vojáků obsadily Krym a nebo oblasti východní Ukrajiny, se asi není čemu divit. Zajímavé by bylo znát odpověď na otázku, co by asi kremelská propaganda, Putin, Lavrov a další usilující o ovládnutí světa dělali, pokud by se ve Spolkové republice Německo obnovila Hitlerjugend a FDJ a tyto mládežnické organizace by nacvičovaly třeba bitvu u Stalingradu. To by byl řev na téma německý imperialismus a fašismus !

Co vůbec na tyto bojůvky ruské mládeže Юнaрмия (nebo lépe Putlerjugend ? říkají sami Němci ? Proč AfD, neustále vyzývající za obranu vlasti, tady najednou mlčí ? Vždyť je to svým způsobem plánování útoku na Německo, Berlín, potažmo by se tu možná dalo hovořit i o rasové a národnostní nesnášenlivosti. Není tím důvodem mlčení, že by mohlo být pravdou, že AfD funguje díky ruským subvencím ?

Ale vraťme se domů. U nás už máme bojůvky dospělých - vzpomeňme opět Ruskem podporované organizace jako je Českoslovenští vojáci v záloze ... nebo Obrtelovu domobranu Ale dětské bojůvky nám tu dosud chybí. Přijde tedy někdo z řad extrémistických seskupení nebo rovnou z KSČSSD s podobnou iniciativou dle ruského vzoru ?

Vzhledem k tomu, jak nám Alois Jirásek a po něm komunističtí ideologové vysvětlili dějiny, v českých poměrech by asi bylo záhodno mládež nechat navázat na revoluční husitské tradice. Mladí bojovníci -pokud by se role neujal rovnou Pionýr a Jiskry, pak jim říkejme třeba Husátka (v případě, že by šlo o mladé sociální demokraty tak např. Poupátka) - by se mohli též cvičit k boji. Na rozdíl od ruské Юнармии by děti nenacvičovaly útok na Reichstag, ale proti církevním objektům a stavbám, možná i nějaké královské město by se mohlo pokořit. Vždyť soudobé církevní restituce by byly dobrým důvodem k navázání na tradice bojovných Husitů !

Pak by se bojůvky mohly jmenovat i Zižkátka a nebo Holátka, název Husátka by si mohla nechat jen jejich radikální odnož vedená soudružkou Semelovou a úzce spolupracující s Junarmií, ta by mohla vzít útokem i německé firmy a subjekty symbolizující historické napojení na Lišku Ryšavou (císaře Zikmunda). Možná že i tady by se našlo pár pomýlenců, kteří dosud ještě nestihli pochopit, že soudobá SRN není odsouzeníhodné fašistické, národně socialistické Německo a cílem útoku místo Reichstagu by se pak mohl stát reálný objekt - třeba Škoda-Auto a.s., která se díky těm ošklivým Němcům stala TOP firmou České republiky a vytlačila z našich silnic sovětské Volhy, Lady, Moskviče. Pakliže by se připojili i malí Burýšci, pak by anektovaná území a pokořené objekty mohly být připojovány rovnou k mocnému Fertu.

Jestli Vám výše uvedené úvahy připadají jako zcela zcestné, pak máte asi pravdu. Ale připadá tedy někomu normální, aby se ruské děti, s oficiální podporou státu, cvičily v útoku na Reichstag ? Co budou dělat, až povyrostou ? Není tedy záhodno zpozornět, zda už tato forma ruského imperialismu, rozpínavosti a demagogie není dalším důvodem proto, aby konečně i ČR začala přispívat 2 % HDP na svoji obranu a toto požadovat po stávající vládnoucí garnituře, která rozsévá dávky a vynakládá výdaje státního rozpočtu všemi směry, jen ne tím správným ?

 

M. Tausch, 27.2.2017

 

(c) 2018 All Rights Reserved - hlavní stránka - přihlásit se - napište nám                 www.kan.cz nahoru
Právě připojeni - hostů: 11